Dołącz do nas

Jest nas niewielu, więc cały czas poszukujemy osób chętnych do pomocy w tłumaczeniu. Jeżeli piszesz bezbłędnie po polsku, znasz język angielski na poziomie przynajmniej bardzo dobrym, masz chęć i zapał do pracy, jesteś sumienny i odpowiedzialny (komunały z każdej oferty pracy ever, ale niestety – nie chcemy tu bumelantów), to jesteś człowiekiem, którego potrzebujemy. Na chwilę obecną szukamy:

  • tłumaczy – Twoim zadaniem będzie przekład tekstu z języka angielskiego na polski,
  • korektorów – Twoim zadaniem będzie weryfikacja przekładu tłumaczy, a także korekta językowa, dlatego w gruncie rzeczy od korektorów wymagamy więcej niż od tłumaczy.

W praktyce role tłumacza i korektora przenikają się w naszej grupie – korektorami zostają tłumacze, którzy wykazują ponadprzeciętne zdolności językowe, ale też przede wszystkim chęci, gdyż korekta jest bardzo żmudnym zajęciem.

Aplikacje można składać, pisząc bezpośrednio do kogoś z kadry na naszym Discordzie. Oczekuj testu sprawdzającego Twoje umiejętności. Jeśli przejdziesz ten test pozytywnie, zostaniesz przyjęty na okres próbny. Jeśli się sprawdzisz, zostaniesz uznany za jednego z nas.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *