Zgłoszenie na korektora?
Nick: HuskyDC
Coś o sobie: Dużo by można o tym napisać. Lubię mangę od dawna, bardzo dawna i choć dużo jeszcze nie widziałem z tych tytułów wartych obejrzenia jest sporo takich, które wciągnęły mnie na tyle, że do nich po latach wracam. W wolnym czasie lubię wyjść ze znajomymi, do tego dużo grywam w gry (raczej fabularne RPG) a i dobrą książką nie pogardzę (z ostatnich przetrawionych tytułów polecam Ernesta Cline'a "Player One" i "Armada").
Poziom angielskiego (przetestujemy cię!): Nie mam oficjalnego papierka, ale od lat współżyję z angielskim w grach oraz filmach i są one mi one "instynktownie" zrozumiałe, choć zdaję sobie sprawę, że tutaj słownictwo nie jest łatwe, ale przynajmniej postaram się pomóc na tyle na ile mogę. Zdecydowanie leżę w słownictwie bardziej wysublimowanym, ale nie pogardzę słownikiem celem dokształcenia się i samorozwoju.
Poziom polskiego: Uczę się go od lat i nie da się ukryć, że do pełnej perfekcji raczej nie jest opanowany (człowiek się uczy całe życie), ale przynajmniej zmysł estetyki pozwala mi wyłapać miejsca w których wiem, że coś nie gra.
Doświadczenie z Katawa Shoujo: Ukończona jednokrotnie cała wszystkimi ścieżkami. Właśnie podejmuję próbę powrotu po ponad rocznej przerwie, aby znowu zanurzyć się w lekturze.
Dlaczego mamy cię przyjąć: Chciałbym Wam pomóc na tyle na ile to możliwe, spędzić z Wami trochę czasu, może czegoś się nauczyć w trakcie pracy.
Odpowiedz
Test wysłany. Życzymy powodzenia!
Sanity is overrated.
Odpowiedz
W związku z nawałem roboty tak w pracy jak i w domu w tym okresie stwierdzam, że w złym momencie postanowiłem dołączyć. Niestety nie wyrobię się w terminie jednego tygodnia z korektą. Odezwę się później i przepraszam za "problem". Pozdrawiam Bartek.
Odpowiedz
Ok, w tej sytuacji zawieszamy aplikację. Wpadnij na IRC, jak będziesz miał perspektywy. Mrug
Sanity is overrated.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości