Aplikacja na korektora
Nick: Modeller
Coś o sobie: Ja to ja. Kuba. Pracuję w logistyce, w wolnym czasie latam szybowcem albo staram się ułożyć swoje życie. Raczej niewiele mogę powiedzieć, bo nie lubię o sobie opowiadać.
Poziom angielskiego (przetestujemy cię!): Myślę, że bardzo dobry. W wolnym czasie gram w EVE Online, gdzie bez angielskiego po prostu nic nie zrobisz. I, o dziwo, o wiele lepiej wychodzi mi pisanie, niż mówienie. Mam zbyt mocny akcent. Czasem zdarzają mi się gramatyczne babole, ale mój niemiecki też jest niewiele lepszy, choć mieszkam w niemczech.
Poziom polskiego: Bardzo dobry, albo perfekcyjny. W Polsce nie mieszkam już cztery lata, ale języka jeszcze nie zapomniałem, i sam ciągle wytykam błędy znajomym, gdy piszemy ze sobą.
Doświadczenie z Katawa Shoujo: Zacząłem grać, gdy zauważyłem ten screenshot z Emi, który pewnie wszyscy znacie (tam, gdzie opcją, co powiedzieć jest "O MÓJ BOŻE CZY TWOJA MATKA RODZIŁA NA POLU MINOWYM?). Grę w zasadzie skończyłem w 99% - nie mam serca dokończyć złej ścieżki z Shizune, bo niejako wiem, jak się kończy.
Dlaczego mamy cię przyjąć: Z tego, co wiem, brakuje wam korektorów. Ja nie mam nic do roboty, poza pracą (obecnie jest zima, lotnisko jest zamknięte, nie polatam). Mam dość sporo czasu wolnego, a wolałbym robić coś, co lubię, niż tylko oglądać te same filmy, codziennie, bez końca. Nawet Monty Python się kiedyś nudzi. I szczerze, bardzo bym chciał, by moja przyjaciółka w to zagrała (obejrzała?), lecz jej angielski jest tak, jak mój hiszpański. Nie istnieje.
Odpowiedz
Test na korektora został wysłany. Powodzenia!
Sanity is overrated.
Odpowiedz
Gratulacje, zostałeś przyjęty! Szczegóły na e-mailu.
Sanity is overrated.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości