Aplikacja na korektora / tłumacza
Nick: Godfryd

Coś o sobie: Z zawodu: historyk. Z zamiłowania: samozwańczy poeta i literat. Z usposobienia: Niepoprawny romantyk z zasadami i poczuciem "humoru".

Poziom angielskiego (przetestujemy cię!): Według dyplomu B2. Zawsze miałem wrażenie, że rozumiem ale szału nie ma.

Poziom polskiego: Cóż, mam zamiar żyć z pisania. Podobno mam dobre pióro ale ciągle chce coś doszlifować. A błędy na Ircu robi klawiatura nie ja Jęzor

Doświadczenie z Katawa Shoujo: Ukończyłem raz wszystkie ścieżki już jakiś czas temu. Poza Kenji'm i błagam nie zmuszajcie mnie do tego Mrug  W sumie zawsze warto odświeżyć temat.

Dlaczego mamy cię przyjąć:
1. Bo mam czas.
2. Bo podchodzę do sprawy bardzo serio.
3. Bo uważam, że to bardzo ważny projekt (sam jestem niepełnosprawny i myślę, że jeśli chociaż paru ignorantów zmieni dzięki KS nastawienie i zamiast gapić się bez sensu przynajmniej się uśmiechnie  to już będzie duży sukces.)
4. Bo do każdej dziewczyny z KS potrafię znaleźć realny odpowiednik (chociaż w przeciwieństwie do Hisao nie spałem z nimi wszystkimi).
5. Bo dość już mam biernego obserwowania i chcę coś z tym zrobić.
6. Bo jak słyszę te jęczydła "Kiedy spolszczenieeee" to krew mnie zalewa.
7. Bo jestem ciekawym indywiduum, które chce poznać inne ciekawe indywidua.
8. Ktoś musi przypilnować, żeby się wam nie odechciało Mrug
9. Bo rzuciła mnie dziewczyna a te z KS nie chcą do mnie mówić w ojczystym języku Jęzor
10. Bo mnie sami namówiliście.
11. Bo czemu nie?
12. Bo chce się przy okazji nauczyć rozpoznawać kto jest kim w ekipie.
13. Bo płakałem jak grałem/czytałem KS.
14. Bo jak nie umiem to powiem, że nie umiem a potem się naumiem.
15. Bo umiem korzystać ze słownika
16. Bo jak nie to wymyśle jeszcze trochę powodów "bo tak".
17. Katawa Shoujo po polsku. Come on

PS. te żeńskie avatary przy nickach bywają mylące wiecie?
Odpowiedz
Link do testu został wysłany. Powodzenia!
Sanity is overrated.
Odpowiedz
Niestety, z powodu braku odpowiedzi i braku przetłumaczonego tekstu zamykamy aplikację.
Sanity is overrated.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości