Dobre wychowanie
Ostatnio przeglądając internet trafiłem na to http://kwejk.pl/przegladaj/2576983/0/por...wnych.html i pomyślałem sobie, że warto aby ludzie zapoznali się, bo w przystępnej formie pokazuje jak się zachować w pewnych sytuacjach. Szczególnie, że dla tych co nie mają na co dzień styczności z takimi sytuacjami.
Tym bardziej tu to wrzucam bo myślę, że pasuje tematycznie oraz ostatnio trochę cicho tu jest. Więc dla lekkiego rozruchu i lżejsze pytanie. Wasza opinia albo czy byliście w takiej sytuacji i wiedzieliście jak się zachować czy może byliście skrępowani bo nie wiedzieliście co zrobić/powiedzieć?
Odpowiedz
Osobiście nie spotkałem się z żadną z tych sytuacji, mimo to uważam iż to jak należy się zachować jest dość logiczne. Nie wiem, może to tylko mój punkt widzenia.
A co do rozruchu forum to sądzę, że to dobry pomysł na stronie głównej też specjalnie nic wielkiego się nie dzieje.
Odpowiedz
Oj wierz mi . Jako osoba na wózku często się spotykam z pomiganiem "na siłę", bez pytania co czasem jest bardziej szkodliwe niż pomocne. Albo jak lekarz rozmawia z osobą, która mnie przywiozła zamiast ze mną. Paranoja. O parkowaniu już nawet nie wspomnę. Na szczęście coraz więcej jest tych pozytywnych przykładów niż negatywnych.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości