Aplikacja na korektora
Pytanie 
Nick: KubaAseph
Coś o sobie: Lubię dobre anime. Interesuje się przede wszystkim chemią organiczną, prostą fizyką i mechaniką. W czasie wolnym głównie gram albo coś majstruję (wliczając w to grafikę komputerową). Interesuję się też Japonią i japońską kulturą.
Poziom angielskiego (przetestujemy cię!): Nieco nawet ponadgimnazjalny, sprawdziany na 5, dobrze opanowana krótka wypowiedź pisemna, bez problemu rozumiem teksty (przez grę w zasadzie mogłem się przeklikiwać, rozumiałem już po rzucie okiem na tekst).
Poziom polskiego: Jeżeli chodzi o język to bardzo dobrze, czterokrotny mistrz ortografii (P4, P5, P6, G1). Rozbioru zdania raczej mi chyba zrobić nie każecie Jęzor
Doświadczenie z Katawa Shoujo: Zaliczone ścieżki Hanako i Emi. Należę do facebookowego fanklubu i staram się aktywnie propagować grę. Posiadam kolekcję przypinek.
Dlaczego mamy cię przyjąć: Mam naprawdę dobre oko do literówek. A większość opublikowanego aktu Emi można by zapisać o wiele bardziej naturalnie.
NIEMAMAWATARABOJESTZADUŻY

[Obrazek: kGWf7b8.gif]
Odpowiedz
A nawet jak mnie nie przyjmiecie to chociaż test wyślijcie
NIEMAMAWATARABOJESTZADUŻY

[Obrazek: kGWf7b8.gif]
Odpowiedz
Przykro mi, ale nie. Najwcześniej ponownie aplikować możesz w wakacje 2016 (lipiec). Nie, nie dajemy testów osobom, które nie będą w tym momencie przyjmowane. Do zobaczenia.
Sanity is overrated.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości