Aplikacja na korektora/testera
Nick: KubaAseph
Wiek: 14 lat (robić TO mogę od 15, ale zobaczyć kilka rysowanych obrazków dopiero od 18?)
Coś o sobie: Lubię dobre anime. Interesuję się grafiką komputerową i prostym programowaniem. W czasie wolnym (poza graniem na komputerze) zajmuję się konstruowaniem różnych urządzeń i akwarystyką (co z resztą jest ze sobą powiązane). Moje ulubione przedmioty to fizyka, chemia, biologia i technika.
Poziom angielskiego (przetestujemy cię!): Dość dobrze (A2), błędy popełniam głównie poprzez nieuwagę.
Poziom polskiego: Czterokrotny mistrz ortografii (4,5,6 i I gimnazjum), z j. polskiego same 5 i 6.
Doświadczenie z Katawa Shoujo: Przeszedłem ścieżkę Hanako i Emi, mam kilka przypinek własnej roboty. Należę do fanklubu na FB i jestem tam aktywny.
Dlaczego mamy cię przyjąć: Nie chcę, aby w Takiej Grze pojawiły się jakiekolwiek literówki czy błędy. Jest warta naprawdę dobrego przekładu.

Coś ode mnie:

NIEMAMAWATARABOJESTZADUŻY

[Obrazek: kGWf7b8.gif]
Odpowiedz
Niestety, nie możemy przyjąć aplikacji ze względu na wiek i niewystarczający poziom angielskiego.

Zarazem zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, by tłumaczenie gry było jak najwyższej jakości. Uśmiech
Sanity is overrated.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości