Aplikacja na tłumacza/korektora
Nick: Yusu

Coś o sobie: Dumny gimnazjalista. Czytam książki, gram w gry... jak każdy nastolatek. Poza tym, interesuję się fantastyką. Nie wiem co mógłbym jeszcze o sobie powiedzieć.
Czasem boję się poznawać nowe osoby. Już sama ta aplikacja wywołała we mnie skrajne uczucia. Jednakże, gdy te objawy nie występują lub gdy już kogoś poznałem i potrafię sobie wyrobić o tym kimś choćby króciutkie zdanie, to jestem w stanie tej osobie pomóc. I tak, jestem leniem. Ale jak wiem, że coś jest moim obowiązkiem (z wyjątkiem szkoły, hehe) to na pewno zabiorę się za to na poważnie.

Poziom angielskiego (przetestujemy cię!): Cóż... Za rok się dowiem jak ze mną jest rzeczywiście, ale na razie mam tylko 90% z próbnego testu podstawowego (wszystko przez te durne słuchanki! :<). Zaawansowanego nam nauczyciele nie zrobili. Ugh... przyznam się szczerze, że słownictwo w Katawa Shoujo mocno mnie zaskoczyło. Dużo, a nawet bardzo dużo zamienników i synonimów znanych przeze mnie wyrazów mocno mnie spowolniło, ale zauważyłem, że niektóre często się powtarzają, więc później już jest tylko łatwiej.
No, ale jeszcze opowiem o swoich możliwościach. Znam czasy present i past simple, continuous i perfect. Prócz tego znam jeszcze future simple i to be going to. Umiem używać te czasy w stronie biernej. Moim największym problemem są idiomy i frazowce, ale staram się to eliminować (moja nauczycielka i korepetytorka przed wakacjami zaczęła nas powoli jakichś uczyć). Znam tryby warunkowe. Poza tym, myślę, że mam wystarczająco duże słownictwo jak na swój wiek.

Poziom polskiego: To mój ojczysty język. Bardzo dbam o ortografię. Płaczę, jak widzę w jaki sposób niektórzy ludzie piszą. No, ale żeby było śmiesznie, to często zapominam o czym prawiły zasady ortograficzne. Po prostu wiem jak to napisać i tyle. Aktualnie moim największym problemem jest interpunkcja i czasem nawet stylistyka (i rozkładanie zdań na części pierwsze. Kogo to interesuje i na co mi się to w ogóle przyda? :v), ale nie jest to bardzo widoczne.

Doświadczenie z Katawa Shoujo: Jak dobrze pamiętam, to był pewien artykuł w CD-Action o Katawie, ale wtedy mnie nie zainteresował. W tym tygodniu znowu gdzieś zauważyłem wzmiankę o tym tytule, ale tym razem wszedłem na stronę twórców i pobrałem grę. Aktualnie jestem w drugim akcie i... lubię to!

Dlaczego mamy cię przyjąć: Bo jestem chętny do pracy. Nawet jeżeli zapłatą za cały wysiłek będzie uśmiech drugiej osoby (choć oczywiście człowiek na samych uśmiechach nie wyżyje, ale to zostawmy na inną rozmowę :D). Poza tym, jest pewnie wielu leni (takich jak ja), którzy powiedzieli: "hej, to wydaje się być interesujące, więc szkoda, że nie ma spolszczenia do tego".  A potem usunęli i zapomnieli całkowicie o tym tytule (czego ja tym razem nie zrobiłem, a zdarzyła mi się taka sytuacja przy L.A. Noire ;P).

Jeszcze chciałbym wtrącić od siebie dwa słowa: od 06.07 do 20.07 (lub nawet trochę dłużej) może mnie nie być. Wyjeżdżam w tym czasie na obóz sportowy, a potem do Anglii. I jak na obozie jest małe prawdopodobieństwo, że uda mi się podłączyć do Internetu, to w Anglii już niekoniecznie będę mieć jak.

Jeżeli o czymś zapomniałem napisać (w szczególności przy pytaniach o mój poziom polskiego i angielskiego)... to proszę mi to wytknąć i zaraz wszystko dopiszę.

A tak wygląda moje biurko podczas grania w Katawa Shoujo:
[Obrazek: untitled_by_yusuftessa-d8zrbp2.jpg]
Porządne przygotowanie. :D
[Obrazek: tumblr_m04vc025am1r7d4bzo1_500.gif]
*W trakcie przechodzenia Katawa Shoujo*
Odpowiedz
Yusu, po wielu rozmowach zdecydowaliśmy, że przyjmiemy cię na okres próbny.
Give me big enough hammer and I'll fix anything.
JAK COŚ SIĘ PIERDOLI KRZYCZEĆ POMOCY
NIE ZAPOMNIJ ODWIEDZIĆ NASZEGO KANAŁU IRC
[Obrazek: 1rdBxG2][Obrazek: 1uOYjVU]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości