Wesołych Świąt!

Misha Christmas!

Zespół Polish Route chciał życzyć Wam wesołych Świąt spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze; może i białych Świąt, bo ten deszcz i kilka stopni na plusie zupełnie nie tworzą świątecznej atmosfery!

Dziękujemy Wam również za wytrwałość, że tak długo z nami już czekacie. Sobie samym życzymy więcej czasu oraz zamiłowania do pracy nad Katawą, żebyśmy w nadchodzącym roku 2018 mogli z dumą ogłosić, że przekład już gotowy!

Wesołych Świąt!

7 myśli nt. „Wesołych Świąt!”

  1. Wzajemnie, i również życzę wam żeby udało się wam skończyć w 2018 tłumaczenie. Dziękuję wam za ciągłe pracowanie nad tłumaczeniem, owocnego nowego roku!

  2. wzajemnie wszystkiego najlepszego i spokojnie czas na przekład mamy około 1 mln lat chyba (reki nie dam se uciąć bo nie jestem pewny)
    wiecie słońce się wypala i takie tam
    ps. wiem komentarz nie ma dużo sensu

  3. Niedawno zacząłem grać w KS’a, a o samej VN’ce dowiedziałem się od waszej inicjatywy. Mam do Was wielki szacunek za to co robicie i trzymam kciuki za Wasz sukces. Życzę Wam szczęśliwego Sylwestra oraz niesamowitego roku 2018.

  4. Może trochę późno bo o tej grze dowiedziałem się dopiero w sobotę. A zechciałem zagrać dlatego że zauważyłem że jest wasza tłumaczenie (który geniusz jest odpowiedzialny za „wtarabaniła się do klasy jak ruski czołg.” babcia się uśmiała). Więc nawet jeśli niedługo już kończycie to życzę powodzenia i trzymam kciuki bo cały pierwszy akt już skończyłem. Wesołych świąt i szczęśliwego nowego (obecnego) roku. Tak wiem że późno.

  5. Rozumiem jak trudne jest tłumaczenie tej gry. Używają tam po prostu niesamowicie trudnego języka. 2 akt przechodziłem baaaardzo długo. Tłumaczenie tego było strasznie trudne. Czasem mimo tego, że znałem znaczenie każdego wyrazu za Chiny ludowe nie mogłem się domyślić o co chodzi w tym zdaniu. Dlatego życzę całej waszej grupie zawziętości i pracowitości, byście już w tym roku mogli nam ją zaprezentować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *